Heroes & Havoc TD

Heroes mobil oyununu akıllı cihazınıza ücretsiz olarak indirin.
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut30M
  • Sürüm1.0.12
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciMutate AB
Heroes & Havoc TD indir; Kule savunma teması üzerine kurulan Heroes mobil oyunu kendi temasında tasarlanan oyunlardan çok daha kalitelidir.

Kule savunma teması üzerine kurulan Heroes mobil oyunu kendi temasında tasarlanan oyunlardan çok daha kalitelidir. Kendinizi oyunun büyüsüne kaptırın, taktiklerinizi artırın ve ardından düşman birliklerini ortadan kaldırarak kazanan kişi olma yolunda emin adımlarla ilerleyin. Burada sizi hem aksiyon hem de aksiyon deneyimi bekliyor olacak. Minion ve goblin ordularını alarak savaş alanını süpürürken ölümcül kahraman seçiminizi kontrol edin.

İyileştirilebilecek çok sayıda ölümcül kule oluşturarak düşmanlarınıza zarar vererek ilerleme kat edeceksiniz. Heyecan verici oyun dünyasında eşsiz anlar yaşamak için daha fazla beklemenize gerek yok. Hemen şimdi Heroes mobil oyununu Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirerek oynayabilirsiniz. Savaş alanında rakiplerinize karşı gelmek için 30 farklı kule ile karşı karşıya geleceksiniz. Kulelerinizi güçlendirerek arenada her zamankinden daha başarılı olabilirsiniz.

Çeşitli yeteneklere sahip muhteşem kulelerden oluşan bir güverte inşa edere size saldıran düşman birliklerini durdurmaya yönelik hareket edin. Oyun kulesinde her kuleyi yükseltin ve köle saldırısını önleyin. Halkınızı ve kendinizin hayatta alması için düşmana karşı kuleler inşa edeceksiniz. Bu sayede her zamankinden daha güvende olacaksınız. Düşman birliklerini ortadan kaldırmak ve taktiksel becerileriniz doğrultusunda hareket etmek size kalmış bir durumdur. Hazır olduğunuz her an savaşın.

Her kule güç ve yeteneklerinde benzersiz, durum için en iyi güverteyi seçmeniz konusunda size yardımcı olacak. Bu sebeple kule seçiminizde profesyonel bir şekilde hareket ederek güçlü olabilirsiniz. Büyülü oyun sahnesi ve dikkat çekici efektleri ile dikkatleri üzerine toplamayı başaran Heroes dünyasında kazanan kişi olma yolunda emin adımlarla ilerleyin. Oyun içerisinde yer alan her bir kahramanın özel yetenekleri vardır. Bu yetenekler doğrultusunda hareket edin, savaş stratejinizi hazırlayın ve ardından kulenizi de güçlendirerek daha başarılı olmaya hak kazanın.

Gerçek zamanlı seçtiğiniz kahraman olarak savaş alanı etrafında acele edin, taktiksel hamleler yapın, düşmanları öldürün ve ardından kulenizi güçlendirecek ödüllerin sahibi olun. Karakterlerinizin sınıfının yıkıcı büyülerini kullanarak düşmanı kulenizden uzaklaştıracaksınız. Belirli düşmanları yenmek için benzersiz özellikleri kullanın, taktiklerinizi geliştirin ve ardından ilerleme kat ederek daha fazla yükseltici oyun ögelerini kazanın.

Heroes dünyasında da 6 farklı sahne ve sonsuz sayıda zorluk ile karşı karşıya kalacaksınız. Bu zorlukların her birini aşmak adına taktiksel bir şekilde ilerlemeniz gerekiyor. Her biri benzersiz eylem ve yeteneklere sahip 40 farklı düşman türünü yenmek için kahraman birliklerinizi güçlendirmeniz gerekiyor. Oyunu ancak bu şekilde kazanabilirsiniz. Benzersiz zor ve karmaşık savaşlar içerisinde kart ve altın kazanmanın bir yolunu sağlar. Kahramanlarınızı güçlendirmek ve mükemmel bir güverte yapmak için sizi zorlayan karmaşık ve benzersiz bir kule savunma oyununda eşsiz taktikler geliştirerek kazanan kişi olma yolunda emin adımlarla ilerleyeceksiniz. Savaşmak için daha fazla beklemenize gerek yok.

Heroes & Havoc TD indir